HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Tým gunTAO
Expediční kamera CZ/SK

SNOW FILM FEST CZ/SK

Prodej inzerce

Ondřej Müller

Ondra Müller, prodej inzerce

muller(@)svetoutdooru.cz, 777 910 426


 


gunTAO, s.r.o.

Petra Greifová

Petra Greifová, ředitelka projektů gunTAO a manažerka Festivalu OBZORY

Kontakt pro: péče o partnery a klienty v oboru cestovního ruchu, press-tripy.

petra.greifova(@)hedvabnastezka.cz, 606 944 956

Petra Greifová vystudovala kulturní antropologii na Univerzitě Karlově v Praze. Od roku 2008 pracovala jako šéfredaktorka cestovatelského portálu HedvabnaStezka.cz, a stála také u zrodu většiny dalších projektů GunTAO. Cestování je náplní její práce i volného času. Ráda chodí treky v horách, jezdí na kole a lyžích. Na cestách ji zajímají hlavně lidé a kultury, jejich rituály, náboženství a architektura.


HedvabnaStezka.cz

Katka Smolová, šéfredaktorka

Kontakt pro: nabídky reportáží, mediální partnerství pro veletrhy a festivaly, mediální partnerství pro expedice, objednávky PR článků, editace článků, diskusní fóra, facebook, blogy, cestovatelské profily, programy cestovatelských promítání a další.

katka.smolova (@)hedvabnastezka.cz, 721 466 419

Kateřina Smolová nejraději cestuje, sportuje nebo píše. Tyto tři koníčky se jí podařilo spojit díky práci redaktorky cestovatelského portálu HedvabnaStezka.cz. Ve volných chvílích dokončuje studium žurnalistiky a médií, leze na skalách, hledá mountainbikové terény nebo se toulá po horách.

Tereza Kramplová

Tereza Kramplová, editorka

tereza.kramplova(@)pohora.cz

Tereza miluje cestování, zapisování si svých bláznových historek z cest, vysokohorskou turistiku, trailový běh a ještě jednou cestování. Studuje Masarykovu univerzitu v Brně, pracuje v Praze a její domov je všude tam, kde je internetové připojení. Má 4 roky zkušeností s psaním, copywrightingem a sleduje aktuální trendy sociálních sítí. Miluje čísla, grafy a jejich analyzování. Nyní se učí SQL a začíná psát vlastní blog.Pohora.cz

Honza Haráč

Honza Haráč, šéfredaktor

Kontakt pro: rozhovory, zajímavé expedice, treky po horách celého světa, feraty, mediální partnerství

honza(@)pohora.cz, 739 513 610

Honza Haráč vystudoval oborekonomická žurnalistika v Ostravě. Hory jsou středem jeho vesmíru, a proto se kolem nich točí téměř všechny Honzovy pracovní i nepracovní zájmy.

 

Michal Kroužel


Michal Kroužel, redaktor

michal(@)pohora.cz

Je nadšeným cestovatelem, pro kterého jsou hory druhým domovem – ať už zelené kopečky Krkonoš anebo ostré štíty Himalájí. Miluje přírodu a poznávání jiných kultur, je závislý na endorfinu, proto rád běhá, jezdí na kole a pokouší štěstí při adrenalinových aktivitách. Vše si řádně fotograficky dokumentuje.


Svět outdooru

Natálie Šírová

Natálie Šírová, šéfredaktorka časopisu

Kontakt pro: tištěný časopis Svět outdooru, redakční obsah, nabídky článků, objednávky PR článků, mediální partnerství pro outdoorové akce, dodání inzerce

natalie(@)pohora.cz, 737 869 334

Natálie Šírová vystudovala žurnalistiku a mediální studia na Karlově univerzitě. Od malička se věnuje všemožným sportům, dovolenou nejraději tráví na horách s batohem na zádech.

Vojtěch Dvořák

Vojtěch Dvořák, šéfredaktor webu a šéf testovacího týmu

Kontakt pro: web Světa outdooru, redakční obsah, recenze, testy a odborné články, příloha Lezecký svět

vojta.dvorak(@)pohora.cz, 775 280 088

Po horách leze od svých patnácti let, kdysi i v reprezentačním družstvu ČR pro lezení po horách a velehorách. Horský vůdce UIAGM or roku 2009. Spoluautor metodických materiálů Singing Rock a Hudy. Autor nekonečného komiksového seriálu Wattova Wokna v Montaně. Autor metodického seriálu v Lidé & Hory. Nyní pro Svět outdooru.


SvětBěhu.cz

Michaela Kofrová

Michaela Kofrová, šéfredaktorka

michaela.kofrova(@)svetbehu.cz

Michaela běhá sice teprve dva roky, ale potvrzuje, že první maraton se dá zvládnout do půl roku, pokud má člověk dost nadšení a tvrdohlavosti (ale bolí to i tak). Nejraději běhá v horách a do kopce, hlavně když je to dlouhé. Mimo jiné také dokončuje studium Mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Petra Královcová

Petra Královcová, redaktorka

petra.kralovcova(@)svetbehu.cz

Petra vystudovala Vodní hospodářství na ČVÚT v Praze. Po letech předstírání jak na tom je s prostorovou představivostí se rozhodla konečně věnovat tomu co ji opravdu baví - sport, cestování, příroda a psaní. Momentálně zcela propadla běhu, který jí zachránil zdravý rozum na mateřské dovolené. Nejraději má delší běhy v přírodě s kopečkem a nějakou tou srnou.


PÁDLER.cz a časopis PÁDLER

Petr SnížekPetr Snížek, šéfredaktor

Kontakt pro: nabídky reportáží, objednávky PR článků, mediální partnerství pro vodácké akce, backoffice pro veškerou reklamu (tisk i online)

snizak(@)padler.cz, 777 910 428

Petr Snížek vystudoval ložiskovou geologii na PřF Univerzity Karlovy, nicméně se tomuto oboru příliš nevěnuje. Od útlého dětství, na vodě byl poprvé v prenatálním stavu, se věnuje zejména vodáctví. Nejprve vodačil v dětském oddílu zaměřeném na vodácký víceboj a později se přeorientoval na divokou vodu a kajak. V současné době vyhledává cesty s kajakem, zejména do Asie.

Petr Snížek

Alena Hrubá, redaktorka

alena(@)padler.cz

Alena je absolventkou Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze. I když byla na vodačku pokřtěna již v pěti letech, pádlování na divoké vodě se věnuje teprve chvilku. Když zrovna nic neteče, ráda vyrazí na vandr s kamarády, na kolo nebo do hor. Také ji můžete potkat u táboráku s kytarou v nebo na pódiu s pěveckým sborem Cancioneta Praga.


TuleniPasy.cz

Jan Pala

Jan Pala, šéfredaktor

honza(@)tulenipasy.cz

Jan Pala začal ve velké míře cestovat s lyžemi na nohou a batohu během doktorandského studia na MFF UK v Praze. Od té doby lyžoval v mnoha pohořích a zemích od severní Ameriky přes Evropu až po dálněvýchodní Kamčatku. Většinu skialpinistických výletů organizuje a vede, přičemž se na některých z nich podařily české prvosjezdy na lyžích. Je hlavním autorem knihy Hory a sníh (Epocha, 2010) a spoluautorem knihy Horolezecká abeceda (Epocha, 2007). Ze zimních i letních cest píše články a promítá na cestovatelských festivalech.


Expediční kamera, Snow film fest

Dan Hála

Dan Hála, program festivalu

Kontakt pro: program festivalu

daniel.hala(@)expedicnikamera.cz, 777 858 041

Dan Hála organizuje od roku 2009 projekty filmových festivalů. Na cesty se nejraději vydává s koňmi. Kůň je mu nejen kamarádem a cestovním prostředkem, ale i bezprostřední vazbou k domorodcům, jejich kultuře i mentalitě.

Katka Karlová

Katka Karlová, manažerka festivalu

Kontakt pro: organizace festivalu

katerina(@)zimnifestival.cz, 776 874 901

Katka Karlová vystudovala polygrafii v Pardubicích. Ráda tráví čas v přírodě, ať už na kole, pěšky nebo na lodi. Cestovatelské zájmy směřuje hlavně do slunečných zemí, kterým nechybí hory.


(restaurace) Klub cestovatelů Praha

Filip Kerekeš

Filip Kerekeš, manažer restaurace

Kontakt pro: soukromá promítání, firemní akce

filip(@)klubcestovatelu.cz, 732 839 007

Po absolvování šestiletého provozu baru na ulici Stodolní se Filip roku 2006 přesunul do Prahy provozovat Klub cestovatelů. Každodenní kontakt s nabubřelými Araby, nedochvilnými Indy a nevyzpytatelnými Pákistánci ho přimělo vycestovat do jejich rodných zemí, aby poznal, jak to doopravdy vlastně je. A tak se zrodil jeho jediný, vše pohlcující a finančně neukojitelný koníček, cestování.

El Mahdi Dahmouh

El Mahdi Dahmouh, šéfkuchař

 

Náš hlavní kuchař El Mahdi Dahmoud, původem s berberské části Alžířu, který pracoval v předních restauracích a hotelech v Praze, u nás ručí za autenticitu a dodržování správnýc postupů u nabízených specialit. Také přispěl svými znalostmi k utváření menu v pražském Klubu cestovatelů, ve kterém se snoubí to nejlepší z libanonské kuchyně.


(restaurace) Klub cestovatelů Brno

Stanislav Dadák

Standa Dadák

standa.dadak(@)hedvabnastezka.cz

Kontakt pro: má na starosti veškerý kulturní i nekulturní program restaurace Klub cestovatelů

Student pedagogické fakulty, cestovatel a sportovec tělem i duší. Jeho druhým domovem je Klub Cestovatelů v Brně, kde se stará o hladký chod restaurace a kulturní i nekulturní program. Hodně času tráví prací s mládeži, pro které připravuje kurzy, školní výlety i speciální programy. Mezi země, které ho nejvíc okouzlily patří Maroko, Indie a třeba i Španělsko.

 

 

 

 


 

ÚČETNICTVÍ, FINANCE

fakturace@pohora.cz

723 790 911, Alena Hrubá

 

 04.04.2013,